ВІДКРИВАЄМО ДВЕРІ У 10–11 КЛАСИ

📌Сьогодні до нас завітали учні Руднянської та Шевченківської гімназій — знайомились із ліцеєм, атмосферою і людьми, з якими вже зовсім скоро можуть навчатися 😉

✨Пройшлись коридорами, зазирнули в кабінети, поспілкувались з нашими учнями, директором та педагогами, які набиратимуть 10 класи 🤍

😊Без офіціозу — чесно, живо і по-справжньому.

🥰Ми відкриті для тих, хто готовий рости, пробувати і брати максимум від школи 🔥

Чекаємо саме на вас у 10–11 класах 💫

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *